AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje nga Anglia ...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
window
AneTaR I Ri
window


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 36
Location : Londer, Angli
Registration date : 03/09/2007

Pershendetje nga Anglia ... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga Anglia ...   Pershendetje nga Anglia ... Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 3:27 am

Pershendes gjith bashkatdhetaret tone kudo qe ndodhen, ne vecanti Emigrantet e Londres... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AlbRelax.CoM
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje nga Anglia ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Anglia ...   Pershendetje nga Anglia ... Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:05 am

Pershendes gjithe emigrantet brenda shqiperise se dhe ketu ka emigrante brenda shtetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje nga Anglia ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Anglia ...   Pershendetje nga Anglia ... Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 7:58 pm

Pershendes te gjithe shqiptaret qe jane ne France Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje nga Anglia ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Anglia ...   Pershendetje nga Anglia ... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga Anglia ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: