ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ME AFER NJERI TJETRIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė

Cilido prej jush qe e ndjen veten shqiptar dhe i mungon vendi i tyre , ne ate zbraseti qe ndodhen larg vendlindjes se tyre mund te shuajne mallin ne kete komunitet virtual 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1162Mon Feb 25, 2008 8:07 pm
ElEni Shqiptaret Ne Greqi
Asnjė mesazh i ri

ViSeT ShqiPtaRe

 Ideja e ketij forumi eshte qe te marrin pjese dhe shqiptaret e Kosoves , Malit te zi , Camerise ... Kjo teme u dedikohet atyre ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
1477Sun Mar 02, 2008 6:13 pm
monica Berati
Asnjė mesazh i ri

DiAspOra ShqiPtaRe

Shkembeni miqesi me njeri - tjetrin te gjithe shqiptaret qe jetoni e punoni jashte  Shqiperise 
Moderatorėt: PearL, jerimida
833Wed Feb 27, 2008 7:36 pm
monica Shqiptaret, Greket Dhe Integrimi
Asnjė mesazh i ri

EmiGraCioNi

Cdo gje ne lidhje me Emigrantet problemet e tyre , emigracionin jashte kufijve te Shqiperise e shume informacione e pyetje te tjera do i gjeni ne kete teme ....
Moderator: Moderators
1220Mon Feb 25, 2008 9:02 pm
ElEni EMIGRIMI, SHKATERRIM APO PERMIRESIM I SHQIPERISE?
ME AFER NJERI TJETRIT Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur