AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 filmi i preferuar

Shko poshtė 
+2
webmaster
darkprincess
6 posters
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:35 pm

cili eshte filmi me i bukur qe keni pare ose ju ka ngelur ne mendje per ndo 1arsye dhe shpjegoni pse ju ka pelqyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:50 pm

Lol se me duket sikur jam ne klase te 5 qe duhet te shpjgoj nje ngjarje ncncnc Filmi me i bukur ?????????? bo ndoshta ska sepse jane prono dhe njesoj jane vetem pejsazhi te njeri me ka pelqyer shume ishte ne det Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:29 pm

MOS CA THUA PO FLASIM PER FILM ARTISTIK JO ASHTU TURPE Embarassed MUA PER VETE ME PELQEN SHUME FILMI BEAUTIFUL MIND ME RUSSELL CROW.THJESHT FANTASTIK.KAM NGELE PA GJUME TERE NATEN KUR E PASHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:40 pm

ka shume filma qe me pelqejn por momentan jane"Kujtimet e nje Geishe""Krenari dhe paragjykim""Ditari"etj,etj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 8:11 pm

Big Fish, NOTEBOOK, LORD OF WAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:41 pm

doje emrin tend, Zonje nga Fshati/Qyteti, dimri i fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 8:33 am

Stranger than fiction, the wedding singer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:45 pm

anatonment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

filmi i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   filmi i preferuar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
filmi i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pozicioni Juaj I preferuar
» aktori dhe aktorja e preferuar
» Embelsira juaj e preferuar !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli-
Kėrce tek: