AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 aktori dhe aktorja e preferuar

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

aktori dhe aktorja e preferuar Empty
MesazhTitulli: aktori dhe aktorja e preferuar   aktori dhe aktorja e preferuar Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:38 pm

mua me pelqen sh fare johnny depp ndersa aktorja boh ndoshta keira knightley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

aktori dhe aktorja e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   aktori dhe aktorja e preferuar Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:37 pm

Me pelqen shume aktori Keany Reeves si dhe Antonio Banderas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

aktori dhe aktorja e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   aktori dhe aktorja e preferuar Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:33 pm

aktor matt damon dhe orlandi bloom aktore tani nuk me vjen ndermend asnje bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

aktori dhe aktorja e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   aktori dhe aktorja e preferuar Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 5:32 am

richard gear, drew barrymore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

aktori dhe aktorja e preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   aktori dhe aktorja e preferuar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
aktori dhe aktorja e preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» filmi i preferuar
» Pozicioni Juaj I preferuar
» Embelsira juaj e preferuar !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli-
Kėrce tek: