AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa e mbani inatin me ate qe doni ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Empty
MesazhTitulli: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 6:50 pm

Mbani inat me te dashurin/en tuaj?
Apo ky inat zhduket mbas nje fjale te embel?
Sa zgjat ky inat?
A ndikon ky inat ne ndarjen e nje cifti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:34 pm

Jam mesuar me gjera te tilla do te thoja.. edhe di tja ul inatin vetes me njeriun qe dua.. (ta boj prov mos e ul i her.. ska gjo ne darke Razz)

Me pelqen shume ne fakt kur zihemi.. sepse me pas plas nje lloj dashurie e papare Very Happy ene ..... e dini vete vazhdimin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:14 pm

varet nga lloji i debatit dhe se kush ka pas faj,nqs ai eshte fajtor dhe nuk perpiqet te rregulloje gjerat mbaj shume inat nqs perpiqet te rregulloje gjerat nuk mbaje shume inat,kur kam une faj pastaj ndryshojne gjerat ... :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:50 pm

Dhe une kete mund te them varet nga inati por nuk e mbaj shume jo Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sa e mbani inatin me ate qe doni ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa e mbani inatin me ate qe doni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: