AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 2:23 am

Lumturia jote apo lumturia e personit qė do??

Cilen konsideroni me te ēmuar ju, cila ju intereson me shume, lumturia juaj apo ajo e personit qė doni??
Dashuroheni me dike pėr te plotesuar mungesat tuaja apo pėr ti dhuruar personit tjeter lumturi???
Nqs ju nuk do arrinit ta benit dike te lumtur, do i hapnit rrugen atij/asaj qė te gjeje lumturine diku tjeter pavarsisht nga ndjenjat tuaja???
Ēfarė ka rendesi me shume pėr ju??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 6:11 pm

Lumturia e te dyve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:43 pm

Me pelqen me teper lumturia e personit qe dua.. po qe ajo e lumtur.. normal qe edhe un jam Smile
Normale qe te dyja.. per te plotesuar veten edhe per ti dhene lumturi.
Pak me dhimbje po do ja hapja rrugen nqs do te donte.
Sinqeriteti dhe Respekti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:19 pm

Kur dashuron dike me shpirt ,me zemer e me jeten tende ,kur ai dhe une bejme nje ju siguroj qe lumturine e tij e ve te paren perpara vetes time dhe kur ai eshte i lumtur une jam 10 fishin me e lumtur kur e shoh ate te lumtur . Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 4:52 pm

sjam hipokrite, por po te mundohesh te besh tjetrin te lumtur perpare vetes tende, eshte nje gje genjeshtare, se i perkedhel ashtu dhe do presin per me shume. gjeja me e mire eshte te sillesh njelloj, pa teprime ne cdo ane..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:12 pm

lumturija e 2 ve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:07 pm

ElEni si lumturija e te "2ve"? ca bote jeton ti ??? ne te enderrave?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:31 pm

egoiste mos me shis mend...boll i nevrikosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 4:51 pm

sa qef ju kam.. unknown edhe ElEni Razz

Mesa di.. femrat kerkojne qefin ne rradhe te pare.. me pas meshkujt..
Femra do te kenaqet nga mashkulli perhere..
Mashkulli kenaqet kur kenaqet femra perhere..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Empty
MesazhTitulli: Re: Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????   Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ???? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lumturia juaj .... apo e personit qe doni ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa e mbani inatin me ate qe doni ?
» A ekziston lumturia filozofikisht ????
» Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
» Karakteri juaj
» Numeri Juaj pesonal !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: