AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A dini te thoni "ME FAL" ???

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:12 pm

A dini te thoni me fal?
Sa e veshtire eshte per ju te pranoni qe keni gabuar?
A ndiheni keq kur e dini qe keni gabuar dhe nuk thoni me fal personit qe keni lenduar?

Mirepres pergjigjet tuaja pikecuditje pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 1:58 am

Une them gjithmone edhe kur skam faj qe ti heq qafe njerezit arrogante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:50 pm

varet nga situata dhe personi nqs eshte se kam te bej me ndonje person arrogant e kam shume te veshtire te them me fal,po nqs vertet e ndiej veten fajtore dhe me fal dhe perpiqem te rregulloje sadopak gjerat me ate person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:23 pm

Varet nga situata ku ndodhem por ka raste qe them me teper se c'duhet ME FAL lol! kjo vetem me dike Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:25 am

un them scusa ose sorry.eshte shume me e lehte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:27 am

hahahha prandaj ste mar vesh ty kur flet une Razz hahahahhaha fol shqip ku ka si gjuha jone apo nuk eshte keshtu ? :p :star:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

A dini te thoni "ME FAL" ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   A dini te thoni "ME FAL" ??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A dini te thoni "ME FAL" ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "New York Times ": Si hoqi Berisha qindra oficere
» Prinderit ne panik:"Larg mostren nga shkolla... "
» Themelohet cmimi pagezuar "Niko Nikolla"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: