AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 MIRE SE JU GJETA O POPULL

Shko poshtė 
+2
PearL
Albstar
6 posters
AutoriMesazh
Albstar
AneTaR I Ri
Albstar


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 45
Location : Tironc Plako
Registration date : 19/09/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 3:13 pm

MIRE SE JU GJETA E SI PO JA CONI E LA SE QENKA FTOHTE SHUME KETEJ ME FEMERAT STA VARKAN FARE OSE SKA KA JENIMER PSE NUKI BENINDONJE GJETE BUKUR JU MER QE TE NA KENAQNI DHE NEVE TE KEMI SEME CFARE TE MERREMI
HAJT GJITHESESI URIME PER WEBSITIN E PUNE TE MABRE E MEMEND NE KOKE lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albstar.co.cc
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 5:32 pm

Hello ,mire se ke ardhur dhe kalofsh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 3:08 am

mire se erdhe Albstar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:40 pm

yasuuuuuuuuuu
Mire se ke ardhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:11 pm

mire se je vjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:06 pm

mire se erdhe peoplez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: happy V_Day   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:35 pm

MIRE SE JU GJETA O POPULL Val_1310
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

MIRE SE JU GJETA O POPULL Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   MIRE SE JU GJETA O POPULL Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIRE SE JU GJETA O POPULL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MIRE SE JU GJETA
» mire se ju gjeta
» MIRE SE JU GJETA!!!
» A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????
» Mir Se Ju Gjeta !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: