AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:22 am

Pres te gjitha opinionet dhe diskutimet tuaja per pyetjen :
A jemi ne shqiptaret paragjykues si popull pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:24 am

Ne jemi popull llafazan smeremi me hallet tona por me hallet e botes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:29 am

Tani e more vesh ti mo , na pelqejne te futim hundet ne punet e te tjereve ,na pelqejne thashe themet ,na pelqen te ulim sa me shume nje njeri ,na pelqen te fusim ne ngaterresa njerez etj etj . Nuk e di por gjithmone mendoj :Ne c'bote jetojme valle ??????
A eshte kjo bote dhe kjo Shqiperi qe duam dhe enderrojme ???? Aspak dhe me vjen shume keq qe jemi nje popull i tille . Nuk po them se popujt e tjere nuk kane gjera te tilla por shume shume te rralla 1 ne 500 ne shqiperi eshte 1 ne 10 vertet me vjen keq per shqiperine duke perfshire dhe veten time Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 3:28 pm

bota dhe kultura shqiptare aq sa te bukura jane aq dhe te ashpra dhe me shume rregulla dhe tabu jane..po cte besh tani keshte eshte realiteti ..mendoj se duhet te kete perpjekje te pakten te zbutet sadopak se per tu crrenjosur u pa ajo pune,kur i thon nje fjale dielli duket qe ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 37
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:21 pm

une kam jetuar 4vjet ne greqi,dhe tani ne itali,
dhe shqipetaret dallohen edhe pa folur....
jemi akoma popull pa kulture te plote,njerez me turinj,gati
per sherr,secili me parimet e tyre qe si plas t...
as nje italiani dhe as nje greku....
Shqiperia do akoma shume te eci perpara...
Varferine dhe injorancen,e bejne njerezit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????   A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ???? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jemi ne shqiptaret nje popull paragjykues ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MIRE SE JU GJETA O POPULL
» Jo sex, jemi te martuar. Martesa ul deshiren ....
» Shqiptaret Ne Greqi
» Shqiptaret Ne France
» Shqiptaret Neper Bote.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: