AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 mire se ju gjeta

Shko poshtė 
+4
jerimida
miraa
PearL
GJINEKOLOGU_
8 posters
AutoriMesazh
GJINEKOLOGU_
AneTaR I RiNumri i postimeve : 3
Registration date : 27/09/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:22 pm

Jam marigleni nga vlora me nick gjinekologu_ me pelqen ky forum me drejtoi ketu dj_denis me pelqeka shume shpresoj tja kaloj mire me ju flm te gjitheve respekte Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:31 pm

Mire se erdhe ne forumin tone Kalofsh sa me bukur ne shoqerine e pjestareve te albrelaxit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GJINEKOLOGU_
AneTaR I RiNumri i postimeve : 3
Registration date : 27/09/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:36 pm

flm dhe ti ja kalofsh mire ! besoj se tani do te kemi me shume kohe qe te njihemi bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:56 pm

MIRESEERDHE DHE JA KALOFSH SA ME MIRE NE FORUMIN TONE PAVARSISHT SE DHE UNE JAM E RE NE KETE FORUM PO TE UROJ MIRESEARDHJEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:48 pm

mire se erdhe dhe uroje tia kalosh sa me mire ketu Smile
PS:studion per mjeksi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:06 pm

Hihihihihihihih ai mi jo jo Razz ta jap une pergjigjen se e njof Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:16 pm

Hahhahahhaha atij i pelqen te merret me femrat prandaj e ka vene kete nick hihiihihiihii Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:51 pm

eheheh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:28 pm

GJINEKOLOGU_ shkruajti:
flm dhe ti ja kalofsh mire ! besoj se tani do te kemi me shume kohe qe te njihemi bye

thuaaaaaa???

nejse...... Mire se ke ardhur!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:18 pm

hi Vlora CiTy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:57 pm

mire se ke ardhur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta   mire se ju gjeta Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mire se ju gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MIRE SE JU GJETA
» MIRE SE JU GJETA!!!
» MIRE SE JU GJETA O POPULL
» Mir Se Ju Gjeta !!
» mir se ju gjeta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: