AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kerkesa Per Albume Dhe Kenge

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 3:45 pm

Do deshiroja te beja ca kerkesa per disa albume grupesh dhe kengetaresh Smile

Gym Class Heroes
eshte nje nga grupet me te kerkuara te momentit
dhe ja titulli i kenges se tyre te fundit :
Take A Look At My Girlfriend

Nese do me gjenit te gjithe albumin e tyre do ju isha mirenjohese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 3:53 pm

Si thoni a mi gjeni disa albume te EMINEM plz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:45 pm

Pussycat Dolls pyetje pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:01 pm

Denis fut ca romantike ene me jep noj link re Very Happy .. italiane te lehta p.sh
po mi gjete ke i birre nga ana jote Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elDi-PoNDe
AneTaR I RiMale
Numri i postimeve : 21
Age : 37
Location : Athens
Registration date : 31/08/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 5:05 am

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge 4zbb2ie


Cito :
1. Curtains Up
2. Evil Deeds
3. Never Enough Feat. 50 Cent & Nate Dogg
4. Yellow Brick Road
5. Like Toy Soldiers
6. Mosh

7. Puke
8. My 1st Single
9. Paul (skit)
10. Rain Man
11. Big Weenie
12. Em Calls Paul (skit)
13. Just Lose It
14. Ass Like That
15. Spend Some Time Feat. Orbie Trice, Stat Quo & 50 Cent
16. Mockingbird
17. Crazy In Love
18. One Shot 2 Shot Feat. D-12
19. Final Thought (skit)
20. Encore (Curtains) Feat. Dr. Dre & 50 Cent

SHKARKO
Kodi:
http://rapidshare.com/files/1790714/Eminem_-_Encore.rar

Fjalkalimi
Kodi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.AthensLive.NeT
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 4:58 pm

Flm Eldi 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Albume Dhe Kenge   Kerkesa Per Albume Dhe Kenge Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkesa Per Albume Dhe Kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje me nje kenge ....
» Kerkesa Per Programe ......
» Pershendesni Nje Nga Forumistat Me Nje Kenge
» Kerkesa Per Video Te ndryshme
» Bonot e privatizimit, kerkesa ne rritje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MULTIMEDIA :: MuZikA ShqiPtaRe-
Kėrce tek: