AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kerkesa Per Programe ......

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Programe ...... Empty
MesazhTitulli: Kerkesa Per Programe ......   Kerkesa Per Programe ...... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:53 am

Ketu mund te beni kerkesat tuaja per programe te ndryshme ,dhe stafi do bej te pamunduren per te realizuar kerkesen tuaj . FLM per mirekuptimin Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Programe ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Programe ......   Kerkesa Per Programe ...... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:03 am

Lol lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kerkesa Per Programe ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Programe ......   Kerkesa Per Programe ...... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:13 am

Hhahahhaha he mo nuk te pelqen eeeeeeeeeeeeee Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kerkesa Per Programe ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Programe ......   Kerkesa Per Programe ...... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkesa Per Programe ......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: KeRkeSa PeR ProGraMe-
Kėrce tek: