AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Empty
MesazhTitulli: J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike   J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:50 pm

E rikthyer me Do it well, kengetarja vitet e fresketa te se ciles kane kaluar, ka thene se mund te konsideroje bisturine plastike ne te ardhmen, sepse pamja e saj ne te ardhmen, jo dhe aq te larget, do te bjere. Ajo ka folur per Radio BBC 1:

-"Nuk i dihet asnjehere. Nuk mund te thuash kurre, kurre. Nuk gjykoj askend qe ka bere operacione plastike. Sepse nuk e di si mund te ndihesh kur arrin nje fare moshe"

Nga ana tjeter artistja ka folur edhe per turneun e saj te rradhes, bashke me te shoqin Marc Anthony. Shpesh here ata nuk bien dakord per gjerat qe duhet te bejne.

-"Ai vdes per "If you had my love". Por ajo ka qene kenga ime e pare, dhe me thene te drejten e kam kenduar aq shume sa se di se cfare do te shkaktoje po ta kendoj serish"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Empty
MesazhTitulli: Re: J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike   J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:22 pm

J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Lopezjenniferbed5000183zj5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Empty
MesazhTitulli: Re: J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike   J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:51 pm

ehe tere kengetaRET KANE BERE OPREIME PLSASTIKE.

jlo BERI 2 BYNJAKE DHE I KOSHTOVI SHUME LEKE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Empty
MesazhTitulli: Re: J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike   J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dollari humbet serisht pike ndaj Euros dhe Lekut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: