AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ndeshje Boksi:Tommy Lee vs,Kid Rock

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ndeshje Boksi:Tommy Lee  vs,Kid Rock Empty
MesazhTitulli: Ndeshje Boksi:Tommy Lee vs,Kid Rock   Ndeshje Boksi:Tommy Lee  vs,Kid Rock Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:53 pm

Tommy Lee dhe Kid Rock mund te ndeshen bashke ne nje ring, nese pranojne oferten prej 5 milione dollaresh per te luftuar me rregulla. Nje pronar i nje lokali boksi ne Las Vegas --- Jeff Beacher ka thene se do te ishte mire qe ceshtja mes te dyve te zgjidhej ne ring, jo si rrugace --- mbani mend perplasjen e tyre ne MTV Video Music Awards.

-"Te gjithe e dime qe ata te dy jane duke luftuar si dy gjela per pulen e perbashket Pamela Anderson. A ka menyre me te mire se te ndeshen bashke ne Ring"

Zenka mes te dyve ndodhi ne daten 9 te ketij muaji dhe thuhet se ka qene Lee ai qe ka thene dicka kur po kalonte prane tavolnies se Rock.
Megjithate Lee pohon se nuk ka provokuar: "Isha duke ecur, kur dikush me godet me grusht. Provova te isha i matur, por kisha te beja me nje femije" - ka thene Tommy Lee.

Sikur ndeshja te realizohej vertet, do te vendoste rekorde shikueshmerie. Pamela Anderson do te ishte vajza qe mbante tabelat e Roundeve. Cfare Gallate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndeshje Boksi:Tommy Lee vs,Kid Rock
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: