AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Mir Se Ju Gjeta !!

Shko poshtė 
+3
dj_denis
PearL
CaSaNoVa
7 posters
AutoriMesazh
CaSaNoVa
AneTaR I RiNumri i postimeve : 3
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:00 pm

un quhem samuel jam nga shkodra dhe jam vjeq !! shpresoj qe tja kalojm mir bashk Smile dhe urime per forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:16 pm

Ue ue ue kush ka ardhur ketu shkodrani harrakat hahahhahaa mire se ke ardhur piti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 39
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:19 pm

Hihihihi e mora vesh emrin por moshen se mora vesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:21 pm

Eshte i vockel ky mo bambino felice eshte hahahhahahhaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CaSaNoVa
AneTaR I RiNumri i postimeve : 3
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:24 pm

o ti mi marrsh tana te kqijat maj lene qe skam asnje Very Happy un jam 19 vjeq o denis Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:27 pm

Po ti mi pse me ri hiden e fshehur lol ncncncnc dil mi ne drite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:40 pm

Hahhahahaha dola dola ne drite
Casanova o vdekshin dashnoret e tua per ty more vesh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:16 pm

Pershendetje!

CaSaNoVa qenke romantik Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:34 pm

hi
shume nick te bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:48 pm

miresevjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mir Se Ju Gjeta !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mir se ju gjeta
» MIRE SE JU GJETA
» mire se ju gjeta
» MIRE SE JU GJETA!!!
» MIRE SE JU GJETA O POPULL

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: