AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:26 am

Kerkoj ta jepni mendimin tuaj lidhur me kete :
Se sa mundet njeriu ta pret personin qe me te vertet e dashuron.
Normal kur personi qe ti e dashuron te kerkon qe t'i japesh kohe edhe pse ka kaluar kohe e gjate qe ti ate person e dashuron.
A mundet te kete edhe kjo pritje ndonje kufij?
Apo duhet patjeter te ket kufij?
Lidhur me kete dhe shume te tjera pres te diskutojme se bashku.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:00 am

Tere jeten :farao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:08 pm

Max. 1 vit (pa e takuar fare)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:03 pm

se di me te shqelma nje dy vjet me shume eshte stres confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:01 pm

Nuk e di c'te them por une kam shume muaj qe po pres por di te them qe nese e shte nje dashuri e cmendur dhe e paster do e pres gjithmone Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:02 pm

une e kuptoj dhe e di shprehjen dashuria e vertet snjeh kufij dhe largesi
po aman kur ke nje objektiv psh qe do e pres dy vjet ose tre po keshtu ne ajer i bie te lidhesh me pc ose telefonin dhe i thone large syve larg zemres ...plus qe nuk ndihesh me pjese e jetes se tij dhe ai e tendes dhe kjo te vret Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:33 pm

Tani cdo gje varet nga personi dhe pritja gjithashtu sepse nese je e sigurt ne dashurine e tij e pres dhe shume kohe te gjate biles por cdo gje varet nga lidhja

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:50 am

PearL shkruajti:
do e pres gjithmone Very Happy

Prite prite Skenderbene
Po na vjen si pllum i shkruar
te shpetoje memedhene
tja fusi vrapit ne dhe te huaj.

Ta dedikoj ty PearL Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:14 pm

Flm Redi shume e bukur hahahahhaha
Do e pres dhe pike tani qe me dha kurajo dhe Redi me kete vjershen do e pres me shume akoma Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:41 am

ishalla spo merr shpaten me vete thuaj kur te vije Razz
bohu gati PearL mbaje nji Mbroje se nuk i dihet lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?   Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mund te duash nje person qe nuk te do ?
» A mund te duash nje person qe nuk te do ?
» Mund te behesh franceze
» A mund te duash nje person qe nuk te do ?
» Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: