AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 1:43 am

Pse e kaluara e mashkullit mund ti falet, por e femres jo!

Tek ne shqiptaret ka shumė gjėra qė praktikohen si ne kohen e Mesjetes.
Pse mund ti falen gabimet e se kaluares mashkullit, por jo femres?
Akoma pėrmendet njė fjalė popullore tek ne ” Ai ėshtė mashkull i ka hije”!

A ka kjo tė bėjė me fe, fanatizem, hipokrizi, kulturė apo me egoizem edhe jobarazi gjinore ndaj femrave?


PS:Flitet gjithmone per gabime te medhaja si psh: kur ka pasur lidhje sexuale para martese etj etj etj ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 1:56 am

Jo ne ate ska problem por kur te tradhton eshte ajo qe tradhtia e femres eshte me e keqe se e mashkullit se ashtu jane ca gjona :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:00 pm

se kuptoje se pse ne shqiperi ndodh kjo gje dhe me vjen shume inat tek e fundit jemi qenie njerezore nuk kane pse ndahen gjerat keshtu Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 6:14 pm

Po ti pse merzitesh mi rush e ndryshojme regullin po deshe :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 6:33 pm

Razz Razz Razz ta kishe ndryshuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:47 pm

Sa per mua.. te shkuara te harruar.. mos e kthe koken pas se rrezohesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:14 pm

Pse nuk harrohet e femres dhe e mashkullit po sepse existon akoma ne Shqiperi ai mentalitet i kohes se shkuar e cila po e le pak pas Shqiperine mgjt per mendimin tim eshte mashkullit qe nuk duhet ti falen ato qe bejne sepse ata jane qe shkojne me shume femra ne jeten e tyre dhe jo femrat , iiiiiiiii ke nuk kane puthur meshkujt para se te gjejne dike te martohen dhe kur martohen vazhdojne akoma te shkojne me dashnore Pfffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 9:04 pm

sepse nuk ka drejtesi ne kete bote..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?   Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mund te duash nje person qe nuk te do ?
» Mund te behesh franceze
» Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?
» A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: