AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Empty
MesazhTitulli: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:51 am

Zakonisht ne jeten tone, kemi raste qe verejme se te disa njerez ndjenjat ne dashuri lindin shume shpejt, dashurohen ne shikim te pare, kurse te disa ato zhvillohen me ngadale, por jane me te fuqishme.
A mendoni ju se ndjenjat qe lindin me ngadale, jane me jetegjata se sa ato te lindin shpejt dhe ka raste qe perfundojne shpejt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:57 am

Nje dashuri qe lind shpejt me shikim te pare nuk eshte dashuri eshte thjesht nje tip epshi nje si ta shpjegoj eshte dicka nje simpati por jo dashuri dashuri eshte ajo qe lind avash avash Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:43 pm

Mendoj se po ,sa me shume ta njohesh dike me mire eshte dhe me shume zgjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!!
» Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!
» Arti gjate periudhes se Rilindjes dhe pas Pavarsise

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: