AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!! Empty
MesazhTitulli: Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!!   Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:23 pm

"Krimineli, lind apo e bėn jeta tė tillė.."

Krimineli, lind apo e bėn jeta tė tillė, si mendoni?!

A janė kriminelėt persona tė lindur pėr tė bėrė krime?! Apo jeta me tė papriturat e saj situatat nė tė cilat jetojnė njerėzit dhe ambjentet qė e rrethojnė e bėjnė njeriun tė marrė kėtė hap kaq ekstrem - rrugėn e krimit.

Jepni mendimet tuaja dhe do ishte kėnaqėsi sikur tė na ilustronit temėn me histori qė dini, apo shembuj tė pėrafėrt me temen nė fjalė.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kriminelet lindin ... apo i ben jeta te tilla !!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!
» Jeta Ne Kurbet .... !!!
» Jeta e motrave Lila
» Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta ....
» Ndahet nga jeta Violeta Manushi.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: PsiKoloGjiA-
Kėrce tek: