AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si do vepronit ju...?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 3:04 pm

Nqs mesoni se partneri ose partnerja juaj nuk mund te bej dot femije si do vepronit ju ? do ndaheshit(sepse kam degjuar shpesh se shume cifte jane ndare dhe shkak ka qene ky)?sot mund te kete zgjidhje te ndryshme si psh adoptimi..Sa rendesi ka per ju fakti i te qenit prindi bilogjik i femijes?
Mirepres mendimet tuaja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:13 pm

Tani ka shume fare rendesi te qeni prindi bilogjik i femijes eshte me se normale por dhe qe te arija ne divorc jo sdo e beja sepse ate fat na ofroi zoti ate do pranoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:32 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:17 pm

Une vdes per femijet,por sdo e lija kurre njeriun
qe kam zgjedhur te kaloj jeten per nje enderr qe mun te realizohet
"ndryshe"....
Do ishte nje gje qe sdo mundja kurre ti vija faj...
dhe as ta lija...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:06 pm

Femijet jane shume te rendesishem ne rrjedhen e jetes tone por nese do e doja me shpirt ate person nuk besoj se do ndahesha nese nuk do bente dot femje e di qe do ishte shume e veshtire nje jete pa femije por nuk do ndahesha nga ai qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si do vepronit ju...? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Si do vepronit ju...? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do vepronit ju...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do te vepronit ju djem ..... ?????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: