AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si do te vepronit ju djem ..... ?????

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si do te vepronit ju djem ..... ????? Empty
MesazhTitulli: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Si do te vepronit ju djem ..... ????? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:03 pm

Si do te vepronit nese e linit te dashuren tuaj shtatzane?
A do te largoheshit nga ajo?
Do ti kerkonit te bente abort?
Apo do te martoheshit me te?
Kjo pyetje eshte per te gjithe djemte dhe jam shume kurioze te shoh pergjigjet e tyre Razz Smile .
Bisedim te kendshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si do te vepronit ju djem ..... ????? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Si do te vepronit ju djem ..... ????? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 11:00 pm

Do martohesha me te.. nuk e le femine tim rrugeve edhe nuk do lejoja kurre qe femija im te abortohet.. KURRE gjakun tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si do te vepronit ju djem ..... ????? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Si do te vepronit ju djem ..... ????? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:16 am

Bravo cuni bravo te mendonin e vepronin te gjithe keshtu do ishte bota lule nuk do kishte shtepi jetimesh i nevrikosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si do te vepronit ju djem ..... ????? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Si do te vepronit ju djem ..... ????? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:45 pm

njerez te ulet per mu ato qe e bejne nje gje te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si do te vepronit ju djem ..... ????? Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Si do te vepronit ju djem ..... ????? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do te vepronit ju djem ..... ?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do vepronit ju...?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: