AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Nate Romantike.....

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:39 am

Cila do ishte per ju nata me romantike qe mund te kaloni me personin qe doni????


Per mua do ishte ne nje dhome te mbushur me qirinj me arome , dy vere shampanje dhe muzik romantike Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:50 am

Nje shishe vere ne breg te detit te mbuluar me nje batanije dhe te perqafuar te shikonim yjet dhe ...................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:51 am

Hahhahahha leri se i marrim me mend si vazhdon me tutje,si duam detajet Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:54 am

Me fal se e lashe pergjys se shkova piva uje dhe vazhdon keshtu .............. do gjuanim detin me gurje dhe me vone pak gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:55 am

Stoppppppppppppppppp s'duam detaje mistrec Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:58 am

Imagjino kur peshkon naten o zot o zot cuna kujdes se naten e keni keq ju i perdorni duart shume Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:37 pm

e re Denis.. i di gruja kto qe shkrun ti? Razz

Nga ato qe kam bere.. me ka pelqyer njera me teper..

Ne shtepine time.. per ditelindjen time. (me grun kuptohet)
Ne mes te pemeve e luleve.. ne 2 karrige siper barit.. ngjitur nje shatrivan i vogel.. i rrethuar nga 4 qerij te kuq.. nje shishe shampanje.. edhe puthje me shumice... ene duhan me pakice.. Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:40 pm

O redi pse vlla ke pyll brenda ne shpi ti Razz hahahaha o sa kam qesh :farao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:12 pm

gabim.. e kam lulishte... Smile te verteta jane lale ca shkrujta.. mire qe u eksitu gruja nga ajo qe bera.. po vallaj u eksitova ne une.. se dija qe isha kaq romantik Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:15 pm

Hahahahhaa e pra qekur kshu ti se ste kujtoj per te tille floodist po por romantik jooooooooooo i frikesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:29 pm

lol... shtttt re mos na qit namin e keq.. iku rinia tani.. pastaj ka dhe peme rreth e qark lulishtes.. ca nuk nodh naten me than te drejten.. shyqyr zoti gjatesine e duhur e kemi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:23 pm

Nate romantike per mua eshte nje nate ne breg te detit une,ai dhe qetesia dhe nje shishe shampanje do ishte fantastike Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 12:42 pm

ngelet duke pi te gjithe shampanje.. ca pasket qene.. pfff pijanece Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:43 pm

I jep nje ane romantike mbremjes re hahahahhahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:09 pm

kush do me afroje nje nate te tille mua ? shampanjen e gje une Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:37 pm

nate romantike per mua ...bie shi .ne shpi jo ne ajer te paster po dua qe dhoma te kete oxhak Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:38 pm

E plotesojme ate kusht Smile kam shpi ne mal Smile Po ke qejf ti jap celesat Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:39 pm

i habitur i habitur i habitur ...nuk e kam me nxitim :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:42 pm

ok kur te duash me thuaj me gjithe qejf Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:47 pm

Flm per zemergjeresin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:53 pm

Eshte nje kenaqesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:30 pm

Ne maje te kulles Eifel ne Paris duke pare Parisin me dritat e saj te shumta dhe duke pare yjet hmmmm sa bukur do jete (sa enderra te bukura qe kam mo papapapapa ) Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 5:52 pm

Endero rusho endero Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:27 pm

C'te bejme tjeter aman mire qe kemi enderrat qe nuk na tradhetojne nuk na lene vetem Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 37
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 6:25 pm

Nate romantike.... hmmmm....
per mua,... radiohead ne sfond.... ulur ne tapet te dy me
pizhame... "fragole panna"... nje drite e zbehte... nuk ka rendesi,vere shampanje,apo vodka-red bull... rendesi ka te beje pak ftohte... Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nate Romantike..... Empty
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Nate Romantike..... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nate Romantike.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SI HARROET NJE NATE ME SHIII?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: