AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 SI HARROET NJE NATE ME SHIII?

Shko poshtė 
+3
jerimida
webmaster
vlonjati
7 posters
AutoriMesazh
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 4:22 pm

NA JEPNI MENDIMIN TUAJ SE SI HARROET NJE NATE ME SHII?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:47 pm

Duke pas te dashuren ne dhome dhe duke u haruar me ate Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: harroet nata me shi   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 3:48 pm

une per vete do ta harroia nje nate me shi me nje shikime na syte e vajzes qe dua shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 10:53 pm

po pse duhet ta harrosh? i habitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 11:35 am

Nje nate me shi eshte shume here me e bukur se nje nate
me xixellonja... e mendoj dhe une ashtu... pse duhet ta harrosh??
Mund te na kishe pyetur si mund ta kalosh nje nate me shi...
Per mua??... Te mjafton muzika... dhe nje krevat....
nese nuk je tipi..... Te mjafton nje cader... gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:12 pm

themi si harroet nje nate me shi neqohte se je i dashuruar ose e dashuruar dhe njeriu qe do eshte large ne ate momente .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:10 pm

o vlonjato po mire vlla po ketu qe spo shikojme diell me sy si tja bejme skemi si e harojme se vetem shi ka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 3:48 pm

webmaster mos u merzite vllai se de kete dhe diell dhe per ty :)ka zoti per te gjith :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:19 pm

hahahhahaa
sa cudi sot ka dale dielli vlonjati te fala nga dj_denis se po iki te bej banjo dielli Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:57 pm

WEBMASTER TE FALA TE MIRA VLLAI .DHE SHPRESOI TA KESH DIELL KETEI E TUTIE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:44 pm

dil jashte ne nje park..piknik..ki nje stilolaps afer dhe nje fletore dhe shkruaj per boten reth..nje poezi Smile))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:06 pm

kristina p.sh ne nje nate me shi do te donte nje krevat dopje..
mua do me pelqente ne tapet Very Happy

Vallaj netet me shi i harroj perhere.. ngaqe bahem qull se nuk marr cader asiher.. edhe nuk i pelqej netet e tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:34 pm

bej vrap jashte..te ben mire per fiziken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Empty
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   SI HARROET NJE NATE ME SHIII? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI HARROET NJE NATE ME SHIII?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nate Romantike.....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: