AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje nga Durrsi

Shko poshtė 
+2
webmaster
Cun_Durrsi
6 posters
AutoriMesazh
Cun_Durrsi
AneTaR I RiNumri i postimeve : 1
Registration date : 30/09/2007

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:38 pm

Hi kalamoja. Un qe thoni ju jam Cun_Durrsi, sdo shum per ta kuptu se nga jam. Shpresoj t'ia kalojme mire ktu. Nje pershendetje te vecante per gocat e Durrsit se jan si yje pa i ngrene ne hak te tjerave se te gjitha te mira jane. Ciao Wink

ps. Deniso te lumshin duret lale Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:43 pm

Mire se erdhe njesho dhe na bej pak muhabet re posto ndonje gje se ne jemi te paktet nga hoqeria e dikurshme se te tjeret hehe kane pjerdh nga postet e chatit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:51 pm

MIRE SE ERDHE DURRSAKO KALOFSH SA ME BUKUR Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:27 pm

Cun_Durrsi shkruajti:
Hi kalamoja. Un qe thoni ju jam Cun_Durrsi, sdo shum per ta kuptu se nga jam. Shpresoj t'ia kalojme mire ktu. Nje pershendetje te vecante per gocat e Durrsit se jan si yje pa i ngrene ne hak te tjerave se te gjitha te mira jane. Ciao Wink

ps. Deniso te lumshin duret lale Wink

keshtu po, keshtu te do partija Smile

Mire se ke ardhur !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:19 pm

hi Durresi !!!!!!!!! Korca hereeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:57 pm

pershendetje nga diaspora ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje nga Durrsi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Durrsi   Pershendetje nga Durrsi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga Durrsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje
» Pershendetje all !!
» Pershendetje
» Pershendetje
» pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: