AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:28 pm

Faji - Gabimi dhe Aprovimi .....

Cdokush nga ne gabon ne jete.
Por ,pse per disa eshte shume e veshtire qe ta pranojne fajin apo gabimin?
A mendoni qe eshte shenje dobesie apo shenje krenarie ta pranosh qe e ke gabim?
Japni mendimet dhe pergjigjet tuaja per kete teme lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:31 am

Tani te pranosh fajin eshte shenje dobesie per te tjeret.. Edhe pse un ndjehem krenar kur pranoj nje faj.. kjo do te thote se un di cfare bej.. nje njeri qe nuk pranon fajet e tij eshte pa lidhje fare kot.. edhe nuk eshte aspak e veshtire qe te pranosh fajin apo gabimin tend.. nuk ekziston njeriu perfekt ne ket bote..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 5:40 pm

Njesoj si parafolsia{Cobanka e deles se perendise} lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:28 am

Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:00 pm

Cfare pate mo ti siper qe u bere keshtu ne fytyre?????? Razz Razz Razz

E vertet qe te gjithe gabojne ne jete dhe une dhe ju por porsonalisht arrij ti pranoj ato gabime qe bej dhe nuk kerkoj asnjehere tu shmangem , nuk besoj se eshte nje shenje dobesie fare te pranosh gabimet e tua as krenari nuk eshte thjesht eshte nje ndjenje humane te cilen e pranojme dhe kerkojme falje atje ku duhet dhe personit qe duhet .

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 11:48 pm

kush e ka heq postimin tim? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 1:01 am

Hahhahahha do jete bere pa dashje Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......   Faji - Gabimi dhe Aprovimi ...... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: