AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:38 pm

pyetje pyetje pyetje pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:59 pm

e kam lene veten gjalle akoma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:45 pm

Redi mos te degjoj me keshtu shejtan cfare po thua keshtu?
Jeta eshte e bukur edhe pse ka shume peripecira dhe perpjekje e halle por prape eshte e bukur dhe e shkurter ,duhet jetuar si mos me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:15 pm

PearL shkruajti:
duhet jetuar si mos me mire

Tap.. gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:37 pm

Hajde me fund gezuar shendetin tend Redi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:09 pm

skam bere gabime Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:14 am

Gabimi im me i madh ka qene qe mesova chatit mgjt jam e lumtur qe hyra para ca kohesh por qe e lashe shpejt , se eshte dicka pa vlere per mua humbje kohe keshu qe kete e quaj nje gabim te madh qe kam bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:28 am

ne syte tim jane te gjithe njelloj........tamam si une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:51 pm

PearL shkruajti:
Gabimi im me i madh ka qene qe mesova chatit mgjt jam e lumtur qe hyra para ca kohesh por qe e lashe shpejt , se eshte dicka pa vlere per mua humbje kohe keshu qe kete e quaj nje gabim te madh qe kam bere

Ngjo Zemra, chati nuk eshte per lidhje.. forumi apo chati jane e njejta gje.. ndoshta mund ta quaj veten shume te vjeter me chatin edhe pse nuk hy me.. por chati e kishte dicka me vlere. Ne chat njerezit flasin lirshem sepse nuk i njeh njeri, edhe nga kjo meson mendime te ndryshme, plus edhe qe ben shaka, qesh etj etj.. nje gje qe mund ta besh ne rruge e ben edhe aty.. normal varet nga njerezit qe njef e chaton..

Un kam njohur shume ne chat(vajza e djem) qe jam takuar me to shume here.. kemi pire kafe etj, edhe jemi kenaqur.. thjesht per te ndryshuar monotonine e dites..

(fshije nqs e merr per ofendim fjalen zemra)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:38 pm

Nuk e marr per ofendim ate fjale jo por do desha mos ta perdorje Smile , sa per ate qe the nuk pashe ndonje te mire ne chat per aq pak muaj sa ndenja , sigurisht jam dakort me ty kur thua si chati dhe forumi jane njesoj por chati Redi eshte shume me kot sepse atje sa kohe ndenja pashe nje fjalor qe nuk mund te perdoret kurre ne rruge apo ne shoqeri apo ne familje nje fjalor i ulet qe perdorin ne chat , sharje me nj-tj o zot o zot cfare nuk flasin , keshtu qe zgjidhja me e mire ishte te hiqja dore , sa te thartoje trute kot aman dhe forumin do e le nje dite dihet sepse do kem jeten time familjare , do kem nje femije me vone keshtu qe gjerat lihen vete me kohen kur mendon se nuk jane te pershtashme dhe me shume interes , dhe ketu qe hyj sepse eshte pak forum i qete por me sa kam pare nga antaret te gjithe qe jane ketu jane dhe ne chat
Ufffffff sa u lodha duke shkruajtur u plaka tani une Hahhaahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 10:18 pm

Te gjithe jo.. se un kam vite qe kam heq dore.. por sa per ato te shajtme qe thua ti.. un me shoqerine time perdorshim nje menyre tjeter.. krijoshim nje dhome te vogel.. me pothuajse 10-20 usera(si ne forum) qe njiheshim me njeri tjetrin te gjithe edhe qe nuk na pelqenin ato te shajtme qe the ti..

Aty kenaqeshim pa mase Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:27 am

shume, sidomos ne SJELLJE...
ka patur here qe sme eshte besuar cfar kam thene...
ulje...tregon injorance jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?   Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kur keni bere dashuri per here te pare????
» Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?
» Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????
» Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine
» Faji - Gabimi dhe Aprovimi ......

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: