AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A dini te gatuani ?

Shko poshtė 
4 posters

A dini te gatuani ?
PO
A dini te gatuani ? Vote_lcap60%A dini te gatuani ? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
JO FARE
A dini te gatuani ? Vote_lcap20%A dini te gatuani ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
PO PAK
A dini te gatuani ? Vote_lcap20%A dini te gatuani ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:01 pm

Hajde tani flisni te shohim pak sa nga ju dine te gatuajne .... Very Happy
A dini te gatuani ?
Cfare gatuani zakonisht?
Nese nuk dini te gatuani kush gatuan per ju ?
Cfare gatimi keni qejf me shume ? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:56 pm

Une gatuaj jo gjithcka por po te jem vetem ja dal per mrekulli svdes per te ngrene Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:13 am

Dhe une di te gatuaj hehe keni inat Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 8:06 pm

po di te gatuaj..te shumtat i djek por di...

me pelqejne me shume ato te chastit (gjera te skuqura) e kam nje cik merak veten lol

chicken parmasan me pelqen ta gatuaj...shume e lehte Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: » A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:23 pm

ja dhe nje tjeter mishgrense Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 7:19 pm

nuk jam mishngrene ElEni por skam faj une se ato gjelle gatuan mamaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A dini te gatuani ? Empty
MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   A dini te gatuani ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A dini te gatuani ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A dini te thoni "ME FAL" ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KuZhiNa ShqiPtaRe-
Kėrce tek: