AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Elbasani ju Mirepret

Shko poshtė 
+2
PearL
Redi
6 posters
AutoriMesazh
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:48 am

Ja miresevini ne Elbasan pra.. Elbasan elbasan ketu ta bajn qefin tamam.
Kujt ja mban ta provoje Smile) ...

Per me teper informacione rreth Elbasanit mund te me pyesni.. do tju kthej sa me shpejt pasi te kem kontaktuar kryetarin e bashkise.. se vete sjam kam idene ca bahet ktu Very Happy

kush e ka rrugen kendej te me bej je ze ti jap i kafe Very Happy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:57 am

Disa foto nga Elbasani.. dikur the tani..
As vete se dija qe paska qene kaq i bukur me para Razz

Elbasani ju Mirepret Elbasan3

Nje dite me shi ne bulevard..
Elbasani ju Mirepret 5175516_foto_1

Ja dhe kalaja jone e dashur ku kemi ther ca turq ke kjo kthesa Razz
Elbasani ju Mirepret 2250
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 3:51 pm

Pershendetje Elbasani . RESPEKTE Laughing
Hahhahahhahahah vrave shume turq mo aty tek kthesa ?????
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:33 pm

lol.. un gjuja me tulla ka siper.. se di sa vrasje kam ba..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:31 pm

hhaha sa kam qesh Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: ViSeT ShqiPtaRe :: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 10:54 pm

Elbasani ju Mirepret 598px-10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:52 pm

e morra vesh ! (pak a shume)--juve te Elbasanit ju pelqekan fjalet Grindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 6:02 am

EEEEEEEEEEE KAM DEGJUAR SHUME GJERE PER JUVE..MIDIS TYRE JANE DHE THASDHETHEMET.GOSSIP..BLABLALLA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:58 pm

Okay.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Elbasani ju Mirepret Empty
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Elbasani ju Mirepret Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Elbasani ju Mirepret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Receta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: ViSeT ShqiPtaRe-
Kėrce tek: