AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare po beni ne keto momente ?

Shko poshtė 
+3
kristina
jerimida
PearL
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:07 pm

Cfare po beni ne keto momente ... ?????

Une po rri po degjoj muzik dhe po behem gati te dal nga pc Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:25 am

po behem gati per nani nani Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 11:15 am

killin' time.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 3:16 pm

hyra ne forum Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:12 pm

Asgje po pi nje kafe dhe po shkruaj ne forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:07 pm

sapo u zgjova nga gjumi pashe dhe nje enderr te keqe Mad dhe po ha nje molle,po shkruaj ketu dhe po perpiqem te mesoj ndonje gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:28 pm

po behem gatyi te luaj futboll Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 10:55 pm

sa mbarova se shkruajturi dicka uhhh me ne fund bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:54 pm

sa marova kafen.. ne mora i birre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 1:48 am

po degjoj muzike bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:47 pm

Erdha nga puna jam me grip keq dhe po pi nje caj me limon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 9:55 pm

po rri kot Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:16 pm

po marr komp. ne krah e do dal ne ballkon ta ndez nji cigare i her Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:28 pm

po qesh me redin bravo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:38 pm

Po admiroj postimet e Redit hahahhahahha hiihihi e gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 2:02 pm

po lexoj nje email Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:09 pm

une jam fut ilegalisht ne nje universitet dhe po postoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:26 pm

po pi, ene po shof forumin ketu qe qeka tha fare.. deniso hudhi i cik uje re.. njome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:27 pm

smba mo uje pilafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 1:08 am

Po rri ja po hedh nje sy ketej Redi ku je ti re nuk hyn me fare ti ncncncnccnnc . Do te rraf re pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:45 am

ja po postoj ketu u be ca kohe qe e kam lene pas dore Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:52 pm

po shikoj sallen e netit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 6:43 pm

Po rri duke degjuar muzik Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:29 pm

asgje po postoj ketu dhe kam hyre ne net pas kaq shume kohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 12:43 am

Hic po shof forumistet Smile


PearL shkruajti:
Po rri ja po hedh nje sy ketej Redi ku je ti re nuk hyn me fare ti ncncncnccnnc . Do te rraf re pau

E rrafmja sikur behet me duar mesa di une? jo me pluma Razz ... hic verdalle PearL.. kemi pas ca pune ca halle personale Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare po beni ne keto momente ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Cfare po beni ne keto momente ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare po beni ne keto momente ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» Cfare celulari perdorni ????
» Per me qesh :d Keto nuk jan tamam +18 ;)
» Cfare mendoni per vetevrasjet ?
» Per cfare shpenzoni me shume ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: