AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare mendoni per vetevrasjet ?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare mendoni per vetevrasjet ? Empty
MesazhTitulli: Cfare mendoni per vetevrasjet ?   Cfare mendoni per vetevrasjet ? Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:22 pm

Ēfare Mendoni Juve Per VeteVrasjen???

Kohet e fundit ka marre permasa te medha por jo vetem tek burrat por kjo ka marre permasa te medha dhe tek vajzat e reja.Ne emisionet e lajmeve dhe ne shtypin e perditshem jepen shume raste te tilla.

Cili eshte mendimi juaj per kete gje???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare mendoni per vetevrasjet ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per vetevrasjet ?   Cfare mendoni per vetevrasjet ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:22 pm

mendoj se ose eshte nje person qe duhet te kete nje problem te madh dhe nuk sheh rrugezgjidhje tjeter,ose eshte nje person qe vuan nga depresioni dhe nuk ka me deshire per te jetuar,po kam degjuar se ka dhe nga ata person qe e bejne nga dashuria se nuk mund te bashkohen me personat qe duan me pak fjale mendoj personat qe nuk kane karakter te fort jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per vetevrasjet ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mendoni se...?
» Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?
» C'mendoni per personin siper jush ?
» Si mendoni a eshte me mire te studjosh ne shqiperi apo ....
» Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: PsiKoloGjiA-
Kėrce tek: