AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 muzika....

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 35
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

muzika.... Empty
MesazhTitulli: muzika....   muzika.... Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 2:32 pm

cila eshte ajo kenge qe kur e degjoni ju
kujton "ate"... (shpirtin, rrushin,zemren,bebin)... si mund ti therrisni ju dmth... e kam fjalen per te dashurin,te dashuren,
ose ju kujton nje gje te caktuar qe mund te kete ndodhur,apo
edhe nje person tjeter.... (jo mamin dhe babin) Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

muzika.... Empty
MesazhTitulli: Re: muzika....   muzika.... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:10 pm

Eshte kjo : Artan Kola & Anila Mimani - Te therras
Eshte kenga jone e te dyve dhe ka qene kenga qe jemi njohur ne fillim dhe shpesh e ve e me kujton ditet e para qe jam njohur me te wow cfare nostalgjie e bukur Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

muzika.... Empty
MesazhTitulli: Re: muzika....   muzika.... Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 5:38 pm

soni si nuk ndryshove mi te gjtha gjerat me ate i lidh ? hahahaha sa e dashuruar goca Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

muzika.... Empty
MesazhTitulli: Re: muzika....   muzika.... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
muzika....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» muzika rock
» muzika rock
» Muzika Qe Po Degjoni Ne Kto Caste

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: