AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Windows Live Messenger .....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Windows Live Messenger ..... Empty
MesazhTitulli: Windows Live Messenger .....   Windows Live Messenger ..... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:17 pm

Eshte versioni me i fundit i Vistes . Une e kam shkarkuar dhe me duket shume e mire
Po ju jap nje link ku mund ta shkarkoni dhe ta provoni windows live messenger :
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=d78f2ff1-79ea-4066-8ba0-ddbed94864fc&displaylang=en

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Windows Live Messenger .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Windows Vista Dhe Office 2007 Ne Gjuhen Shqipe
» Shikoni tv live

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: