AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Perse shpesh here dashurohemi pas njeriut te gabuar?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Perse shpesh here dashurohemi pas njeriut te gabuar? Empty
MesazhTitulli: Perse shpesh here dashurohemi pas njeriut te gabuar?   Perse shpesh here dashurohemi pas njeriut te gabuar? Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 6:02 pm

Do doja te dija si nga vajzat dhe nga cunat e forumit:
Sa here ne jete ndodh mos t`i japin rendesine e duhur nje personi me te cilin mund te kishte lindur nje raport shume i mire per te ndjekur zemren tone,qe shpeshhere gabon.
Fatkeqesisht i japim me rendesi aspektit fizik ose impulsit te momentit e leme menjane ata aspekte qe jane shume me te rendesishme per funksionimin e nje raporti.

Perse na ndodh atehere te dashurohemi me personin e gabuar ????
Cfare mendoni per kete teme???

Mirepres diskutimet tuaja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perse shpesh here dashurohemi pas njeriut te gabuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Perse largohemi nga Shqiperia !!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: