AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Empty
MesazhTitulli: A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?   A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 5:02 pm

E hapa kete teme pasi :
Ne ne shume raste nisemi nga ideja se cfare mendojne te tjetert per ne ,dhe na mundon kjo gje ka shume raste qe opinioni eshte bere shkas per shume njerez qe duhen qe te mos perfundojne bashke .

Do doja te dija sa do ndikonte opinioni ne lidhjen tuaj , i mire apo i keq qofte ..?
A ju ka ndodhur ndonje rast i tille ju vete apo dhe ne rrethin tuaj shoqeror qe te behet shkak opinioni i te tjereve ne ndarjen tuaj me ate qe donit apo te nje mikes/ut tuaj ?
A ndikoheni nga opinioni i tjereve ju te dashuruar ?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?   A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 7:06 pm

PearL shkruajti:
E hapa kete teme pasi :
Ne ne shume raste nisemi nga ideja se cfare mendojne te tjetert per ne ,dhe na mundon kjo gje ka shume raste qe opinioni eshte bere shkas per shume njerez qe duhen qe te mos perfundojne bashke .


Do doja te dija sa do ndikonte opinioni ne lidhjen tuaj , i mire apo i keq qofte ..?
A ju ka ndodhur ndonje rast i tille ju vete apo dhe ne rrethin tuaj shoqeror qe te behet shkak opinioni i te tjereve ne ndarjen tuaj me ate qe donit apo te nje mikes/ut tuaj ?
A ndikoheni nga opinioni i tjereve ju te dashuruar ?Pak pyetje e veshtire per tu pergjigjur por un mendoj qe cdo njeri ka zoteri te dalloje tjetrin edhe pa pyeter te tjerit se cfar mendojne ate per dike, por sdo te thote qe te mos pyesesh...se nuk duet te ikesh me sy mbyllur se nuk i diet ku perfundon...

Eshte shume e lehte te degjosh nje mik/njeri qe e quan prane dhe mendon se ta do te miren, por jo cdo njeri i shikon gjerat njelloj, dhe kjo seshte e lehte. Rendesi ka qe ne fund asnjeri tjeter vec se njeriu qe eshte perballe me nje problem te tille ti jap "zgjidhje" vete duke analizuar te gjithe pa keqkuptime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Empty
MesazhTitulli: A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?   A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:26 pm

aspak nuk ndikon opinioni i te tjerve ne mardhenje me nje person te trete, sepse une kam mendim tim dhe e afte te dalloj cdo person i nevrikosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?   A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa ndikon puthja tek seksi !!!
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?
» Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?
» Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?
» Sa persona keni ne msn tuaj ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: