AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj? Empty
MesazhTitulli: Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?   Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:40 pm

Nese do te benit nje krahasim figurativ me frutat per te dashurin apo te dashuren tuaj ,atehere cili do te ishte ai frut qe do e krahasonit?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me cfare fruti do e krahasonit te dashurin/en tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?
» A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???
» A ndikon opinioni i te tjereve ne lidhjen tuaj ?
» Jepni mendimin tuaj.....
» Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: