AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Empty
MesazhTitulli: Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !   Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 8:12 pm

Sipas njė studimi tė kryer sė fundmi, 48 pėr qind e femrave mendojnė se sherri nė familje i ndihmon tė kenė njė raport tė qėndrueshėm

Ndoshta tė lodhura nga roli qė kanė arritur tė kenė nė familje kėto vitet e fundit, ose tė paafta pėr tė reaguar ndaj provokimeve, tashmė gratė evropiane preferojnė tė kenė nė krah tė tyre njė burrė me cilėsitė qė e kanė karakterizuar historikisht, qė nėse ėshtė e nevojshme tė ngrejė zėrin, pse jo edhe duart, por me kusht qė nė fund tė dijė ta festojė paqen me njė mbrėmje tė ngrohtė dhe pėrkėdhelėse.
Sepse dashuria dihet qė nuk ėshtė e bukur, nėse brenda saj nuk ka pak zėnka.
Pėrkundrazi. Njė shfrenim nervash, ose njė situatė e pazakontė ndonjėherė bėhet kusht pėr tė evituar qė njė raport tė shkojė drejt monotonisė.
Nė fakt, sipas njė studimi tė bėrė nga organizata evropiane "Gratė dhe cilėsia e jetėsės", i publikuar nė revistėn e pėrjavshme "Diva dhe Donna" me 3500 gra tė fejuara dhe tė martuara nga mosha 24 deri nė 42 vjeēe, u pa se zėnkat "i bėnin shumė mirė" dashurisė.
Nga pėrgjigjet e dhėna doli se grindjet nė familje nuk konsiderohen mė si fundi i njė lidhjeje, por si njė shkėndijė qė i jep zjarr dashurisė.
Ndaj, pėr kėtė arsye gratė mendonin se burrat duhet qė tė jenė gjaknxehtė deri nė njė pikė tė caktuar.
Kėshtu, 37 pėr qind e tė intervistuarave mendonin se gjaknxehtėsia ėshtė karakteristika qė vlerėsohet mė shumė nė temperamentin e bashkėshortėve ose tė fejuarve, ndėrsa 23 pėr qind tėrhiqeshin nga seksi.
Mė e vogėl, rreth 18, ėshtė pėrqindja e atyre qė referojnė njė burrė tė vetėpėrmbajtur, ndėrsa 15 pėr qind njė flegmatik (gjakftohtė).

Mund te diskutoni midis jush per kete teme !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Empty
MesazhTitulli: Re: Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !   Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:37 pm

Sa per zenkat.. thone qe mbas cdo zenke apo sherri etj, shtohet dashuria midis partnereve.. Ke une ndodh kjo gje.. sjam kundrra Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Empty
MesazhTitulli: Re: Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !   Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:18 am

Mendoj se duhen dhe zenkan ne nje lidhje dashurie se di se si mund te ecte lidhja pa u gricur pak hiihihi dhe pas grindjeve vjen embelsira dihet hahahhahhaha Hahaha Hahaha .
Them se duhen grindjet ne dashuri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Empty
MesazhTitulli: Re: Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !   Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zėnkat i bėjnė mirė dashurisė !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse Kupidi, engjelli i dashurise, portretizohet si i verber?
» Si te Njohesh veten ne Dashuri - Numerologjia e Dashurise
» Semundja e Dashurise
» 15 genjeshtrat me te shpeshta te dashurise [sexit]

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: