ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 cfare ndryshimi ka dashuria na cmenduria /njesoi jane?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: cfare ndryshimi ka dashuria na cmenduria /njesoi jane?   Fri Nov 16, 2007 4:09 pm

na jepni nje shpiegim si domos ju te dashuruarit ose ju te dashyruarat.une mendoi se jane njesoi se kote nuke thone qe dashuria i jep mende ati qe ska dhe i mere mendiene ati qe ka heshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: cfare ndryshimi ka dashuria na cmenduria /njesoi jane?   Thu Nov 22, 2007 4:17 pm

dashuria? dhe cmenduria? bo varet dashurohet pa u cmendur dhe cmendesh pa u dashuruar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
 
cfare ndryshimi ka dashuria na cmenduria /njesoi jane?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: