AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A paguani shume per Internetin?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A paguani shume per Internetin? Empty
MesazhTitulli: A paguani shume per Internetin?   A paguani shume per Internetin? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 5:40 pm

Une jam e abonuar ne Francetelecom Orange wanadoo dhe paguaj 30 euro ne muaj per internetin tel fik dhe kanalet e Tv private ,do te thoja se eshte nje cmim i pelqyshem per mua dhe personat (miqte e mi) qe kane te njejtin abonim si une .
Do desha te dija nga ju cfare abonimi keni ?
Sa e paguani?
Dhe a jeni te kenaqur nga ky cmim interneti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A paguani shume per Internetin? Empty
MesazhTitulli: Re: A paguani shume per Internetin?   A paguani shume per Internetin? Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 7:08 pm

PearL shkruajti:
Une jam e abonuar ne Francetelecom Orange wanadoo dhe paguaj 30 euro ne muaj per internetin tel fik dhe kanalet e Tv private ,do te thoja se eshte nje cmim i pelqyshem per mua dhe personat (miqte e mi) qe kane te njejtin abonim si une .
Do desha te dija nga ju cfare abonimi keni ?
Sa e paguani?
Dhe a jeni te kenaqur nga ky cmim interneti?

Road Runner DHL ( tel, internet, dhe cable)

$120/muaj

Eshte the best!!!!!!! por pak i shtrente me duket mua, pavarsisht se se pagoj une billen (faturen).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A paguani shume per Internetin? Empty
MesazhTitulli: Re: A paguani shume per Internetin?   A paguani shume per Internetin? Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 7:09 pm

PearL shkruajti:
Une jam e abonuar ne Francetelecom Orange wanadoo dhe paguaj 30 euro ne muaj per internetin tel fik dhe kanalet e Tv private ,do te thoja se eshte nje cmim i pelqyshem per mua dhe personat (miqte e mi) qe kane te njejtin abonim si une .
Do desha te dija nga ju cfare abonimi keni ?
Sa e paguani?
Dhe a jeni te kenaqur nga ky cmim interneti?

nuk e paske shume ti PearL jo mos u anko.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A paguani shume per Internetin? Empty
MesazhTitulli: Re: A paguani shume per Internetin?   A paguani shume per Internetin? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:35 pm

Time Warner cable ( 150/muaj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A paguani shume per Internetin? Empty
MesazhTitulli: Re: A paguani shume per Internetin?   A paguani shume per Internetin? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A paguani shume per Internetin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa jeni te dashuruar?
» U be shume kohe qe........
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» Vendet Qe Ju Exitojne Me shume .......

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: