AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje puthje per .... ?

Shko poshtė 
+3
jerimida
webmaster
PearL
7 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:08 pm

E re se per gocat flisja ne une se sme la mendja me puth shemtira si ty :p lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:27 pm

nje puthje per gjithe pjestaret e forumit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:33 pm

Nje puthje per jerimiden se eshte e merzit puc yllo te te kthehet buzeqeshja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:21 pm

Tu jap nga nje puthje te gjithve une thoni gje ju????
Ncuq se besoj e pra pucccccccccc te gjithe forumistat aktive pirat

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:13 pm

jam aktiv..
flm PearL gjithashtu edhe un ty..

Deniso shemtire qofsh vete ti re.. me marsh.... te keqen mu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 1:41 pm

puthje puthje per te gjithe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:31 pm

Nje puthje per kristinen dhe jerimiden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:35 pm

Deni Grindje hmmmmm ku eshte puthja ime eeeeeeeeee?????? Grindje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:04 pm

nje puthje per Pearl jerimiden dhe kristinen ui i ka ngel qejfi goces hahahahhahahahaa puc te gjitheve vallzim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:24 pm

nje puthje per pearl....dhe nje per denin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 3:59 pm

nje puthje per yllin tim jerimiden Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 12:49 am

nje puthje per PearL se me kujton edhe kur sjam Very Happy 55
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 2:55 pm

nje puthje per gocat e forumit vendin ta zgjedhin vete Hahaha Very Happy hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:57 pm

Nje puthje te gjithve ne faqe per fillim viti Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 6:58 pm

PearL shkruajti:
Nje puthje te gjithve ne faqe per fillim viti Very Happy

lene se u kpute PearL.. ne faqe.. pff ca o kjo e, kot pa lidhje..

Do puthja grun time e mas 24 oresh do ja ndaja puthjen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 2:30 am

Hahhahahhaha o mistrec ku je ti eeeeeeeeeee?
Hajde Redi gezuar e me kembe te mbare ishalla ky vit suksese dhe dashuri me shume me amoren tende Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:37 pm

rrofsh PearL Smile sa per dashuri sja le manget jo.. vetem ma lene manget Razz

Gezuar edhe ti yllo suksese ne jete e kudo.. gjithashtu edhe ne dashuri kuptohet.. edhe me nje djale te bukur ket vit sic ta do zemra jote Smile

ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 2:05 am

nje puthje per jerimiden eshte si rrush i embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje puthje per .... ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ke akoma pak dite kohe...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: