AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ke akoma pak dite kohe...

Shko poshtė 
+2
PearL
kristina
6 posters
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 37
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:49 pm

Merr vesh se per pak dite do vdesesh....
Cilat do ishin gjerat e fundit qe do benit... Cdo njeri ka gjera qe do
donte ti provonte te pakten nje here ne jete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:52 pm

Te takoja dike qe e kam fiksim dhe pastaj le te ikja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:29 pm

po pse me pak dite.. e kishe vene 1 muaj te pakten na lije kohe per nje udhetim Razz ...do i kaloja ne qetesi me familjen time..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 5:36 pm

bo do e lija te ndodhte sdo beja asgje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:53 pm

tap & sex derisa te vdisja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:06 pm

o redo allall je njesh une vetem sex pije dhe nuk do doja te vdisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:59 pm

Mendjen tek sexi e kane keta cunat ncncnncncncn poshte
Do puthja mamin tim qe e dua shume dhe dike tjeter qe e kam shpirt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 6:57 pm

do puthja kushdo te me dilte perpara.. (vetem femra kuptohet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: nje puthje per...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 12:53 am

56


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 15, 2008 2:45 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:39 pm

sjam dhe aq pervers jo Very Happy

Gjithsesi thash "femrat"(qe dmth njerezore dhe jo kafsherore).. jo gjinia femerore Razz ... pa merak ElEni do bej perjashtim per ty meqe nuk do Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ke akoma pak dite kohe... Empty
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Ke akoma pak dite kohe... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke akoma pak dite kohe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» U be shume kohe qe........
» Sa kohe i kushtoni PC ??
» Sa kohe keni jashte atdheut ?
» SHBA-Rusi ne nje kohe ndryshimesh politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: