AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pse shkojme drejt modes ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

Pse shkojme drejt modes ? Empty
MesazhTitulli: Pse shkojme drejt modes ?   Pse shkojme drejt modes ? Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:43 pm

Dmth pse vishemi me rrobat qe jane ne vetrinat e dyqaneve apo perpiqemi te kopjojme ata qe dalin ne kopertina?Une per veten time se ndjek moden,vesh gjera q me pelqejen mua e jo te tjereve qe mendoj se me shkojne por gjithsesi ka shume njerez qe jane te fiksuar te jene ne fashion e trendy.Pse mendoni se u ndodh kjo njerezve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse shkojme drejt modes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A jeni te modes ?
» Lajmet E Fundit Nga Bota E Modes ...
» Muzeqe , harresa con drejt zhdukjes ,monumentet e kultures

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: