AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A jeni te modes ?

Shko poshtė 
+3
webmaster
DarKneSS
PearL
7 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:05 am

Ne shekullin e XXl moda eshte bere akoma me shume e ndjekur nga te gjithe sidomos rinia e sotme .
Po ju a jeni te modes? A ju pelqen te visheni me rroba marke ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarKneSS
AneTaR I RiNumri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Po Jam   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:12 am

Po Jam i Modes Dhe Me Pelqen Shum Marka D-G
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:20 am

Qyqa jeni bere te gjithe me Dolce & Gabanna more hahahahhahaha shikoni pak mo se kane dal marka te reja papappapapappappa (shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:31 am

Diesel the best Giorgio Armani and Aqua di Joe imagjinoni ca cuni jom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:31 am

Diesel papappapapa njesh je ncnncncnnc Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:38 am

Mbas teje Razz cheers lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:01 am

Hahhahahhaha jojo kam respekt per vlonjatet Razz ,vertet diesel eshte nje marke e vecante per meshkuj ,mua personalisht me pelqen ,vete blej rripat e xhinseve Diesel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 18
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:14 am

Po Po Shum Made In Gabeli Razz:P:P:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:36 pm

UNE PER VETE SE NDJEK MODEN.VESH RROBA QE ME PELQEJNE MUA PASTAJ PSE DUHET TE JEMI SI GJITHE TE TJERET.DOLI NE MODE SIVJET AI MODELI I FLOKEVE TE GJATA PERPARA E TE SHKURTRA PRAPA(SE DI SI I THONE NE GJUHEN PROFESIONALE) E I BENE TE GJITHA GOCAT ASHTU.BOH SH KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:38 pm

Hahhahahahha pse akoma kete model flokesh kane akoma aty ? Ueeeee modeli me i cpifur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:54 pm

varet si ndihem shpirterisht,po jo gjithmon me pelqen moda qe mund te jete ne ate periudhe kohe pastaj moden e ben njeriu keshtu qe sejcilit prej nesh mendon se eshte modern ne stilin e tij sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:38 am

Po e pranoj qe me pelqen moda shume biles me shume me shtyn dhe zanati qe kam cosmetik -estetic , por me ka pelqyer me kohe moda por jo e tepruar fare jo se ka ca modele qe nuk vishen as per gjume Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:40 am

jo dhe aq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A jeni te modes ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   A jeni te modes ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te modes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse shkojme drejt modes ?
» Lajmet E Fundit Nga Bota E Modes ...
» A jeni mir, a keni bo i dor lek?
» A jeni te dashuruar ?
» Sa superticioze jeni ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: