AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 20 arsyet qe meshkujt dhe femrat qe i shtyjne te bejne sex

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

20 arsyet qe meshkujt dhe femrat qe i shtyjne te bejne sex Empty
MesazhTitulli: 20 arsyet qe meshkujt dhe femrat qe i shtyjne te bejne sex   20 arsyet qe meshkujt dhe femrat qe i shtyjne te bejne sex Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 2:26 am

20 arsyet qe meshkujt dhe femrat thone se i shtyn te bejne dashuri :


20 arsyet e Meshkujve

Dehja

Tėrheqje nga partneri

Tė ndjerit mirė

Partnerja me tė cilėn pėrfundoi nė krevat puthte shumė mirė

Bukuria

Dėshirė pėr tė shprehur afeksion pėr partneren

Pėr t‘u qetėsuar

Eksitimi i momentit

Dėshirė pėr t‘i shprehur dashurinė partneres

Dėshirė pėr tė arritur nė orgazėm

Dėshira pėr tė provuar "teknika" tė reja seksuale

Tėrheqje nga paraqitja fizike

Kėrkimi i kėnaqėsinė sė vėrtetė

Pėr shkak tė njė ēmendurie tė momentit

Dėshirė pėr emocione tė zjarrta

Ėshtė eksituese, aventurė e bukur

Partnerja ka njė trup tė bukur

Ishte njė rast i veēantė

Partnerja ėshtė shumė simpatike dhe tėrheqėse

Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin

Thjesht ndodhi

20 arsyet e Femrave

Tėrheqje nga partneri

Kėrkojnė tė tregojnė ngrohtėsi

Kėrkojnė tė japin dashuri

Sepse ndihen tė dashuruara

Nė njė moment "hot"

Kėrkojnė tė kėnaqin partnerin

Dėshirė pėr emocione tė veēanta

Tėrhiqen nga pamja fizike

Nė njė ambient romantik

Kur festojnė datėlindjen

Partneri ishte inteligjent

Partneri dukej shumė i vendosur nė vetvete

Tė mėsojnė mė shumė rreth edukatės seksuale

Mėnyrė e mirė pėr tė "prezantuar" veten

Pėr t‘u qetėsuar

Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin

Erdhi si diēka spontane

Thjesht ndodhi

Finalizimi pas puthjeve tė zjarrta

Dehja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
20 arsyet qe meshkujt dhe femrat qe i shtyjne te bejne sex
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 10 gabime te cilat meshkujt i bejne ne krevat
» Kush e shijon me shume sexin :Femrat apo Meshkujt ???
» Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: