AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kronikat ....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kronikat .... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kronikat ....   Kronikat .... - Faqe 4 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:38 pm

Vdes nga ataku rusi i ambasades
E Premte, 18 Janar 2008

Keshilltari i ambasades ruse ne Tirane eshte derguar ne gjendje te rende shendetesore ne spital dy dite me pare, pas nje ataku kardiak te pesuar ne zyren e punes. Vasil Yaku, 63 vjec, nga Rusia, nderroi jete pak minuta me pas, ndersa mjeket nuk munden ta mbanin ne jete edhe pas perpjekjeve te shumta. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare, ne oret e mesdites, ku 63-vjecari ka shfaqur problemet e para. Ai ka kerkuar ndihmen e kolegeve te tjere, te cilet jane munduar t’i japin ndihmen e shpejte. Por, dhimbjet e forta te zemres te keshilltarit kane detyruar punonjesit e ambasades ta transportojne me urgjence ne spital. Per ngjarjen eshte lajmeruar dhe policia, e cila, pas hetimeve se bashku me mjeke specialiste, ka bere te ditur se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrore, si pasoje e nje infarkti kardiak.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kronikat ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MEDIAT SHQIPETARE DHE TE HUAJA :: KroNiKaT-
Kėrce tek: