ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

MEDIAT SHQIPETARE DHE TE HUAJA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

PoLiTiKa

Shtypi i perditshem , komente mbi temet e dites te politikes ne Shqiperi ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
45164Fri Jan 18, 2008 8:11 pm
PearL Berisha: S’ka ndryshime ne qeveri
Asnjė mesazh i ri

EkoNoMiA E BiZneSi

Lajmet e fundit nga Ekonomia dhe Bisnesi shqiptar ... 
Moderatorėt: PearL, Moderators
2173Fri Jan 18, 2008 8:43 pm
PearL Ekonomi...
Asnjė mesazh i ri

KroNiKaT

Lexoni kronikat dhe ngjarjet e ndodhura ne Shqiperi ... 
Moderatorėt: PearL, Moderators
39206Sun Jan 20, 2008 5:59 pm
PearL Lista e shqiptareve me te kerkuar ne bote nga Interpoli
Asnjė mesazh i ri

SoCiaLe

Informacione te ndryshme Sociale nga vendi yne ...

Moderator: Moderators
1336Fri Jan 18, 2008 8:50 pm
PearL Lajme Sociale ....
Asnjė mesazh i ri

AkTuaLiteTi BoTėroR

Lajmet e fundit nga bota ... si dhe informacione nga fusha te ndryshme 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1857Mon Jan 14, 2008 7:49 pm
PearL SHBA-Rusi ne nje kohe ndryshimesh politike
Asnjė mesazh i ri

KuLtuRa

Informacione dhe lajme te ndryshme nga bota e kultures shqiptare ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
2749Thu Jan 24, 2008 8:13 pm
Redi Poezia s'vlen sa vaji i poetit
MEDIAT SHQIPETARE DHE TE HUAJA Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur