AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiptaret Neper Bote.

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I RiNumri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:51 am

Na Tregoni Ne Cfare Shteti Ndodheni Momentalisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:13 am

Ne vlore :p shtet me vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:20 am

Ne France , prane kulles Eifel Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:33 pm

Kujdes se po ndenje poshte kulles te kap rufeja lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:02 pm

Ku bie rrufeja atje mo e di vete ti ku hahhahahhahahhahahha se eshte nje shprehje e degjuar kjo hahahhahhahah Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 5:32 pm

Ashtu kane thene sbie dhe rufeja 2 here ne te njejtin vend por te scary movie e cau ate gocen ne dysh nja 3 here Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:09 pm

Ne Greqi poshte statujes te AFERDITES e pres mos fryn ere tja ngreje fustanin.Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:09 pm

Sa per punen e rrufese bie dhe ne hale jo me aty ku thoni.Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 1:02 am

Hahhaahahahhaha jo mo jo se nuk bie

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 1:08 am

bie bie Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 7:37 pm

DuReX shkruajti:
Ne Greqi poshte statujes te AFERDITES e pres mos fryn ere tja ngreje fustanin.Razz

He mo ke pare gje deri tani apo akoma nuk fryn ere? Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:02 am

Wake me up when september ends Smile se atere fillojne ererat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Shqiptaret Neper Bote. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Neper Bote.   Shqiptaret Neper Bote. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiptaret Neper Bote.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptaret ne shtete te jashteme ....
» A ju mungon Shqiperia ?
» Si jane shperndare shqipetaret neper bote ?
» Sa kohe keni jashte atdheut ?
» Shqiptaret Ne Greqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: