AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiptaret ne shtete te jashteme ....

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret ne shtete te jashteme ....   Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:24 pm

Si mendoni per shqiptaret qe jetojne ne shtetet e jashteme kur kthehen ne Shqiperi !!!!!!
Si ju paraqiten ????
Korrekt (normal) apo mendjemedhenj ?????
Jepni mendimet tuaja per kete teme Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 36
Registration date : 28/12/2007

Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Empty
MesazhTitulli: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė :: Shqiptaret ne shtete te jasht   Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 1:06 am

une flas per veten time. dhe mua me duket vetja normal kur vete aty ne shqipaeri, por te them te drejten do ishte me mire po ti shikoja me mire Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:13 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret ne shtete te jashteme ....   Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 3:56 am

shqipatri smeret vesh jo sepse e transformojne realitetin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret ne shtete te jashteme ....   Shqiptaret ne shtete te jashteme .... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiptaret ne shtete te jashteme ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: