AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiptaret Ne Greqi

Shko poshtė 
+2
miraa
Bebushi
6 posters
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 17
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:36 am

Shqiptaret Ne Greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:24 am

o god --- si kam qef hiq greket si dua fare me ca po degjoj dhe ca shikoj seshte per tju vajtur ne der as per pune as per qef po ca te besh kur kane halle njerzit ca te besh duhet mergimi te punojne dhe te mbajne familjen me buke nejse ka shume shqiptare ne greqi qe punojne dhe vriten ne vendin e huja dhe asnjeri nuk po e kupton kete se greket jane te poshtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena


Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:36 pm

miraa rrespektoj mendimin tend por une do te thoja dicka zbute pak zemren mi Smile nejse me te vertet greket kane treguar me menyra te ndryshme nivelin e tyre po ajo qe mua(e cila jetoj ne Gr)me ben te ndihem mire eshte se Shiptaret ketu dine te mbrojn e te respektojne veten e tyre perparimet qe ata kane bere duke bere akrtivitete te ndryshme nuk eshte fare e pelqyeshme nga greket ko gje. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 4:56 pm

A mbani mend ??

Italia- Otranto: sa njerez humben jeten jo

Greqia-nuk beri ndonje skandal te tille

Po te mos ishte Greqi hapur, Shqiperia do ishte me teper prapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:13 pm

2008 !!!! Njerez........ te shkuara te haruara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:02 pm

po praaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:00 pm

po athere cfar peshperit ? jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:02 pm

po flasim moj goceeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 6:05 am

SHUME NJEREZ KOTI KA KJO BOTE..AS ME KOHEN NUK ECIN PARA. SHUME GJYNAH.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:07 pm

edhe ti futesh ne ate thes mos u merzit Wink Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shqiptaret Ne Greqi Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Shqiptaret Ne Greqi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiptaret Ne Greqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptaret ne shtete te jashteme ....
» Greqi zbulohet kenga antishqiptare
» Shqiptaret Ne France
» Etno Engjujt---USA Me videoklip nga ndeshja Shqiperi-greqi
» Shqiptaret Neper Bote.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: