AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:29 pm

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ju ka ngel ne mendje i jetes tuaj ????
Pse ju ka ngel ne mendje ky kujtim ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:02 pm

ka shume po me i aferti eshte kur me me ben surprize per ditelindje dhe nje shoku im i luajti nje pjese te bukur muzikore ne piano per mua sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 6:16 pm

Asnje me sa mbaj mend une Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:22 pm

Ka qene ne vitin 2005 ne tetor kur vellai me solli dhuraten me te bukur te jetes time Qenin tim Alpin eshte kujtimi me i bukur ajo dite dhe nuk kam per ta harruar kurre kur pashe dhe mora ne duart e mia qenushin tim qe ishte vetem dy muaj nje bebe e vockel dhe tani eshte bere si derr hahahahahahhha por ka qene dita me e bukur e imja dhe kujtim i paharrueshem si per dhuraten dhe per vellane tim qe me lumturon dhe ben te pamunduren te me shohi te lumtur . E adhuroj Familjen time dhe i Dua jashte mase sepse kane bere shume per mua dhe me duan shume , gjithmone jam munduar mos ti zhgenjej dhe e kam bere deri me sot .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj????? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.
» Cili eshte gabimi me i madh qe keni bere ne jete?
» Sa persona keni ne msn tuaj ?
» Shqipetarja ... Kjo e bukur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: