AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!

Shko poshtė 
+3
Redi
webmaster
PearL
7 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 9:53 pm

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!
Hajde flisni tani te shohim pak gustot tuaja Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 9:57 pm

Femra ime ideale emmmmmm 1.69 sy blu floke te gjate brune e sinqerte dhe te kep tip te qeshur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:49 pm

Te jete brun
i gjate
simpatik
gazmor
dhe per me shume qe e shte e rendesishmja te me doje me pasterti dhe te jete i dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:12 pm

nuk kam preferenca per femren ideale.. kenaqem me aq sa kam Very Happy

po preference per i nate p.sh do kisha Jessica Alba.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:37 pm

mashkulli ideal per mua...te dije te me kuptoje,te me pershtatet te me qendroje afer ne momente te veshtire te me pranoje mua keshtu si jam me te metat dhe te mirat e mia dhe bukuria nuk po them se i bie mos ekzistoje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:45 pm

Egziston vetem duhet te shikosh pak me larg se hunda jote Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:33 pm

po kam pare Razz une kush tha qe nuk kam pare?????? i habitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:35 pm

Atehere ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:38 pm

pamje nuk e kam gjet Razz ...karakter po ashtu si e kisha imagjinuar une identik...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:40 pm

Pse si e do pamjen ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:48 pm

po nuk i kushtoje rendesi pamjes e thash dhe me lart ...po nqs tema eshte per mashkull ideal sipas pamjes une thash i bie ky mashkull mos ekzistoje :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:58 pm

E mire ka rendesi tipi shpresoj te kesh bo zgjedhje me mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:05 pm

ate dua dhe une te bej zgjedhje me mend se akoma nuk kam vendos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:28 pm

Preference aktoresh e kam fiksim ate Keani Reeves hehehehehe Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:42 am

PearL ti them noj llafe per ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:09 pm

Hhahahaha jepi nje birre nga ana ime Redi thuaj qe tani se dua me Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:38 am

ti jap i birre ti marr i shpi.. se do me eee? e paske lene Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 4:03 pm

Hahhahaha ehe nuk me hyn me ai ne sy jo me ka verbuar dikush tjeter keq fare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:44 pm

femra ideale /te jete e sinqerte dhe te kete besime ne vetvete/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:41 pm

mashkull ideal: jo llafazan, jo nevrik, pak xheloz, jo kontrol freak,

i sinqerte dhe i dashur--por jo shume emocional se ashtu jam vete Razz por jo dhe legen..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:09 pm

PearL shkruajti:
Hahhahaha ehe nuk me hyn me ai ne sy jo me ka verbuar dikush tjeter keq fare Very Happy

Ishalla nuk po na pjek zoti perballe thuj se do te verboj me keq une :PP
Qe mos verboj femrat kam vene syze tani.. po per ty do i heq RazzUnknown.. shume kerkesa paske ti lale.. do me behesh shume qefi nqs do gjije ate mashkull qe kerkon Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:32 pm

mashkulli IDEAL--nuk ka per mua...nuk eshte lindur[.]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 6:29 pm

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Confin10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 4:47 pm

ElEni shkruajti:
mashkulli IDEAL--nuk ka per mua...nuk eshte lindur[.]

Ose ndoshta nuk je ti femra ideale per asnje mashkull ne kete bote..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:02 pm

poo edhe ndodh Redi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!   Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Koha Ideale Per Sexin
» Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....
» Pershkruani veten emocionalisht heren e pare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: